Zwycięstwo w Bielsku!!!!

Po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy na wyjeździe Zryw Bielsk 4-3 (3-2).
Już w 4 minucie wyszliśmy na prowadzenie po uderzeniu z 16 metrów Kuby Pankowskiego. Niestety po błędach w kryciu po stałych fragmentach gry to Zryw po bramkach w 10 i 16 minucie wyszedł na prowadzenie 2-1. Radość gospodarzy nie trwała długo, bo 27 minucie Rafał Woliński doprowadził do wyrównania, a po następnych 5 minutach już prowadziliśmy po bramce Oskiego. W drugiej połowie obraz meczu nie uległ zmianie, nadal byliśmy świadkami dobrego otwartego widowiska i wielu sytuacji podbramkowych z obu stron. Na Nasze szczęście w 44 minucie kapitan Mati podwyższa prowadzenie na 4-2. Gospodarze strzelają kontaktową bramkę w 52 minucie i do końca spotkania trwa zażarta walka o każdy centymetr boiska, z której to Delta wychodzi zwycięsko!!!
Gratulacje za walkę przez cały mecz dla całej drużyny.
Oczywiście na meczu nie zabrakło wiernych kibiców, którzy po meczu cieszyli się razem z całym zespołem....
Kto wygrał mecz... DELTA ... kto .... DELTA ... kto.... DELTA DELTA DELTA
Skład: Szczepi, Patryk, Buła (36 Bartek), Mati, Rafał, Pankoś (55 Żebro), Piszczu (60 Igi), Stanik (39 Klaudio), Wiktor, Litwin (46 Kacper Z), Oski (55 Kacper K).
Po tym zwycięstwie awansowaliśmy na 3 miejsce w tabeli.
Za tydzień szansa na kolejne punkty, na własnym stadionie o godz. 10.00 podejmiemy Wisłę Duninów. Serdecznie zapraszamy!!!