Zwycięstwo ze Startem Proboszczewice!!!

Początek spotkania to szturmowe ataki Naszego zespołu i już w 4' rzut karny na bramkę zamienia Artur Gołębiowski. Następnie to goście dochodzą do głosu i zdobywają dwie bramki i niestety, ale musimy gonić wynik. Ponownie w głównej roli Gołąb wykorzystuje rzut karny i w 36' doprowadzamy do remisu i taki wynik utrzymuje się do przerwy. Po przerwie jesteśmy świadkami świetnego widowiska i kibice licznie zgromadzeni na stadionie obserwują liczne akcje pod bramką Startu. Przełomowym momentem była czerwona kartka dla zawodnika gości, który brutalnym atakiem powstrzymał Kamila Rzechółko. Od tego momentu atakujemy jeszcze odważniej, aż w końcu Rzechy wyprowadza Nasz zespół na prowadzenie 3-2. W 86' Krzysztof Machowski ustala wynik spotkania 4-2!!!