Awans w Pucharze Polski

W 1 rundzie Pucharu Polski pokonaliśmy na wyjeździe GKS Górę 2-1 (0-0).

Przed spotkaniem nad stadionem przeszła ulewa i istniało prawdopodobieństwo odwołania spotkania, jednak sędziowie podjęli decyzję, że mecz się odbędzie. Od początku spotkania gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, jednak to Delta bliższa była objęcia prowadzenia, dwukrotnie Kamil Rzechółko przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Góry. Co nie udało się Kamilowi w pierwszej połowie, udało się Naszym zawodnikom w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisał się Radosław Petera w 54', a w 62' wynik na 2-0 podwyższył Artur Gołębiowski wykorzystując rzut karny. Gospodarze zdobyli kontaktową bramkę w 85', jednak to było wszystko na co było ich stać. Delta awansowała do kolejnej rundy, a tam zmierzymy się 1 października w Wykowie z Unią Iłów.

Gratulacje dla wszystkich zawodników, sztabu trenerskiego, a w szczególności dla dzisiejszych debiutantów w zespole Delty - Tomek Gorczyca, Szymon Stelak oraz Konrad Radecki.

Dziękujemy kibicom za doping i liczne przybycie do Staroźreb.