Od Orlika do seniora, czyli kolejny piłkarski weekend w Naszym wykonaniu

Płocka Liga Orlik U-10 trener Jerzy Gromadziński

Delta - Stoczniowiec Płock 4-0

Delta - Wisła Płock 3-2

Delta - Wisła Duninów 0-4

Płock Liga Młodzik U-12 trener Sebastian Załęski

Delta - Kasztelan Sierpc 0-4

Delta - Czarni Rempin 3-0

Grupa U-12 zakończyła swoje rozgrywki w tym roku na 4 miejscu w tabeli za Amatorem Maszewo, Pegazem Drobin i Kasztelanem Sierpc. Mamy 2 pky straty do 3 Kasztelana. Za Nami w tabeli m.in. Wisła Płock, Mazur Gostynin, FA Gąbin czy AP Sochaczew

1 Liga Trampkarz U-14 trener Przemek Michalski

AP Sochaczew - Delta 1-0 (0-0)

... "Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze" myślę, że będzie to najlepsze określenie Naszego pojedynku w Sochaczewie, głowy do góry i zostało nam do zdobycia 6 punktów w tym sezonie!!!

Na 2 kolejki przed zakończeniem sezonu zajmujemy 6 miejsce i zostały nam bardzo ważne 2 pojedynki z drużynami, które są naszymi bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie, najpierw 8 listopada zmierzymy się na wyjeździe z Wisła Duninów, a następnie w ostatniej kolejce sezonu 16 listopada zagramy u siebie ze Zrywem Bielsk

A klasa seniorów trener Przemysław Michalski

Kormoran Łąck - Delta 1-3 (1-0)

Kolejny pojedynek, w którym musimy najpierw stracić bramkę, aby zacząć odrabiać straty. Cieszy, że jest to kolejne dobre spotkanie w Naszym wykonaniu szczególnie w 2 połowie meczu. Składne akcje, dobre przemyślane zmiany trenera i bardzo dobra dyspozycja w dniu dzisiejszym Daniela Żołka zdecydowały o Naszym końcowym sukcesie. Wyrównującą bramkę dla Naszego zespołu zdobył pięknym uderzeniem z rzutu wolnego w 56 min Radek Petera. w 72 min po pięknej asyście Daniela Żołka Grabosiowi nie pozostało nic innego jak skierowanie piłki obok bezradnie interweniującego bramkarza, a po kolejnych 4 min po stałym fragmencie gry zagranie na długi słupek Machosia, tam Gołąb zgrywa piłkę głową i Daniel Żołek dopełnia formalności. Od tego momentu zupełnie kontrolujemy przebieg gry przeprowadzając cały czas groźne akcje pod bramką gospodarzy, jednak do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i odnieśliśmy kolejne zwycięstwo umacniając się na 2 pozycji w tabeli. Na 2 kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej mamy 2 pkt straty do lidera Spójni Mała Wieś, i aż 7 pkt przewagi na 3 w tabeli Kormoranem Łąck.

Podziękowanie dla kibiców za kolejny ich wyjazd i doping dla Naszego zespołu

Następne spotkanie rozegramy 9 listopada na wyjeździe z Huraganem Bodzanów o godz. 13.00