Jak feniks z popiołów

W niedzielę byliśmy świadkami wspaniałego widowiska piłkarskiego!!!

Pomimo wielu niesprzyjających wydarzeń na boisku w Cieszewie... brutalnie grająca Pogoń, źle przygotowane boisko, chamskie, a wręcz wykraczające ponad wszystkie normy zachowania kibiców gospodarzy na trybunach, a do tego wszystkiego w 55min spotkania przegrywaliśmy 2-0 i zanosiło się na 2 porażkę w sezonie Naszego zespołu. Jednak po raz kolejny pokazaliśmy charakter (jak w pamiętnym meczu B klasy z Amatorem u siebie z 0-2 do 5-2)!!!

Najpierw kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobywa Nasz kapitan Machoś i od tego momentu łapiemy wiatr w żagle. Na nic się zdaje wyprowadzanie Naszego zespołu z równowagi poprzez miejscowych kibiców oraz zawodników. W 65' Gołąb doprowadza do wyrównania i już wiemy, że ten mecz musimy wygrać. Jednak do 85' nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy, i wtedy Tarnoś uderza nie do obrony i wychodzimy na prowadzenie, którego nie oddajemy do końca meczu, a na dodatek w doliczonym czasie gry zdobywamy 3 bramki, których autorami byli Radek Petera oraz ponownie Tarnoś i Gołąb.

Gratulacje dla całego zespołu, kadry trenerskiej, Zarządu oraz Naszych fanów, którzy są z Nami na dobre i na złe!!!

I na koniec słów kilka o organizacji oraz o przeciwniku... Po roku gry w B klasie oraz obecnym sezonie w A klasie po raz pierwszy jesteśmy świadkami tak słabej organizacji meczu, bardzo naganne zachowanie miejscowych kibiców, którzy przez cały mecz ubliżali Naszym piłkarzom, kibicom oraz sędziom. Brawo dla Naszych kibiców, że nie dali się sprowokować i zniżyć do marginesu panującego na boisku w Cieszewie oraz kibiców Pogoni Słupia.

Już za tydzień kolejne spotkanie na własnym stadionie w Wykowie. W związku z atrakcjami (konkursy w przerwie meczu, do wygrania super nagrody oraz akcją charytatywną) przygotowanymi przez Zarząd Klubu spotkanie te rozegrane zostanie wyjątkowo w niedzielę o godz.15.00.

Kibicu pamiętaj nie może Cię tam zabraknąć!!!