Podsumowanie weekendu od seniorów do żaków

Kolejne okazałe zwycięstwo w Klasie A odniósł Nasz zespół. Tym razem na własnym boisku w niedzielę pokonaliśmy Lwówiankę Lwówek 7-3 (1-2). Pomimo szybko strzelonej bramki już w 2' przez Gołębia nie poszliśmy za ciosem, i zespół gości do przerwy zdobył dwie bramki. Drużyna gości złapała wiatr w żagle i na początku drugiej połowy podwyższyła wynik spotkania na 3-1. Jednak po raz kolejny Nasz zespół pokazał waleczny charakter (m.in. dzięki dopingowi niesionemu na trybunach!!!) Po kontaktowej bramce Grabosia w 59' ruszyliśmy do zmasowanych ataków, które musiały przynieść następne gole dla Naszego zespołu. Kolejne bramki były kwestią czasu i tak w 70' do wyrównania doprowadza Graba, a za 3min Gołąb wyprowadza w końcu Nasz zespół na prowadzenie 4-3, a po następnych 2minutach Radek Petera podwyższa wynik spotkania na 5-3!!! Na trybunach zapanowała euforia i wszyscy zgromadzeni kibice jeszcze głośniej zaczęli dopingować Nasz zespół. Kulminacyjnym momentem była bramka strzelona przez Krzysztofa Machowskiego po fantastycznej asyście Gołebia, który mając przed sobą tylko bramkarza zagrywa piętą piłkę do tyłu, a Machosiowi nie pozostało nic innego jak umieszczenie piłki przy biernie interweniującym bramkarzu. Można uznać tą asystę za najlepszą w historii DELTY!!! W 85' dzieła zniszczenia dokonał Graba ustalając wynik spotkania na 7-3!!! Słowa uznania dla zespołu wraz ze sztabem trenerskim oraz kibicami!!!

Następne spotkanie wyjazd do Łącka na mecz z Kormoranem - niedziela godzina 12.00

Zespół trampkarzy występujący w I lidze U-14 pauzował w tej kolejce.

Następne spotkanie zespół U-14 rozegra w sobotę o godz. 10.00 na wyjeździe z AP Sochaczew.

Zespół U-12 zaliczył kolejny bardzo dobry weekend, rozegraliśmy dwa spotkania na boiskach Stoczniowca Płock. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy Mazowię Słubice 5-0, a następnie wygraliśmy z AP Sochaczew 3-1.

Już za tydzień ostatnia kolejka, w której zmierzymy się z Kasztelanem Sierpc o godz. 10.30 oraz Czarnymi Rempin