Kolejny piłkarski weekend z Deltą

Zbliża się kolejny piłkarski weekend, a w nim nie może zabraknąć rozgrywek piłkarskich z Naszym udziałem

Jako pierwsi zaprezentują się chłopcy z Płockiej Ligi Orlik U-10, którzy już o godz. 9.25 zmierzą się na Ogródku Jordanowskim ze Stoczniowcem Płock, następnie o 10.15 zmierzymy się z Wisła Płock, a o 11.05 z Wisłą Duninów. Będzie to ostatni Turniej na Orlikach w tym roku w Lidze Orlik U-10.

Następnie zaprezentuje się drużyna trampkarzy U-14. Zespół prowadzony przez Przemka Michalskiego wybierze się do Sochaczewa na mecz z Akademią Piłkarską Sochaczew. Początek meczu godzina 10.00.

Będzie to bardzo ważne spotkanie dla Naszego zespołu, który pod koniec sezonu bardzo potrzebuje punktów.

O godz. 10.30 na boisku Stoczniowca w Płocku na Radziwiu rozpocznie swój bój zespół Młodzików U-12, który w bezpośrednim pojedynku o 3 miejsce zmierzy się z Kasztelanem Sierpc. Drugie spotkanie z Czarnymi Rempin nie dojdzie do skutku, gdyż zespół gości nie dojedzie na jutrzejszy turniej.

Jako ostatnich będziemy mogli podziwiać seniorów Naszego zespołu, którzy w niedzielne południe, punktualnie o godz. 12.00 zmierzą się na wyjeździe z Kormoranem Łąck.

Zapraszamy wszystkich fanów na Nasze spotkania!!