Udana niedziela - tam gdzie nie ma walki, nie ma siły

Wspaniale rundę jesienną zakończyli NASI piłkarze!!!

Najpierw na boisku w Wykowie o godz. 11.00 swój bój o ligowe punkty toczyła grupa U-14. Podopieczni Przemysława Michalskiego w bezpośrednim pojedynku o grę w I lidze trampkarzy mierzyli się ze Zrywem Bielsk.

Po bardzo zaciętym spotkaniu, obfitującym w wiele sytuacji podbramkowych, dużo walki, fantastyczne interwencje Wolina pokonaliśmy Zryw 2-0, i tym samym awansowaliśmy na 5 miejsce w tabeli. Po początkowej przewadze naszego zespołu i szybko strzelonej bramce, to Zryw zaczął odważniej atakować, jednak bardzo dobrze dysponowany w dniu dzisiejszym Nasz zespół utrzymał prowadzenie do przerwy 1-0. Po zmianie stron goście mocniej zaatakowali, czego rezultatem był rzut karny i przełomowy moment spotkania. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł kapitan zespołu gości.. uderzył bardzo mocno pod poprzeczkę.. i tylko wspaniała interwencja Wolina, uratowała Nasz zespół od straty bramki. Od tego momentu przejęliśmy inicjatywę, i po kolejnej składnej akcji Naszego zespołu... Grzybek - Piter - Patryk, ten ostatni plasowanym uderzeniem podwyższa wynik spotkania na 2-0. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, tym samym kończymy rundę zwycięstwem, przy okazji awansując na 5 pozycję w tabeli. Gratulacje za walkę przez całe spotkanie!!!

Po emocjach związanych z meczem trampkarzy, na boisku pojawili się seniorzy, którzy w ostatnim meczu rundy jesiennej podejmowali Kasztelan Białe Błoto. Było to dość jednostronne spotkanie zakończone zwycięstwem Naszego zespołu 5-0 (2-0).

Bramki zdobywali: Kamil Rzechółko 5', 49', Damian Grabowski 10', 58', Daniel Żołek 74' .

Tym samym kończymy rundę jesienną na 2 pozycji w tabeli z przewagą 8 pkt nad 3 drużyną w tabeli i 1 pkt straty do Spójni Mała Wieś.

Gratulacje za całą rundę jesienną w wykonaniu całego Klubu!!!

2 miejsce seniorów w A klasie

5 miejsce zespół I liga U - 14

4 miejsce zespół PLM U - 12

4 miejsce PLO U - 10

Jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do podniesienia poziomu piłkarskiego oraz organizacyjnego Klubu Delta Miszewko Strzałkowskie!!!