Udany weekend Naszych piłkarzy

W tegorocznych rozgrywkach na placu boju pozostały już tylko dwa Nasze zespoły. Kiedy drużyny U-8, U-10 oraz U-12 już tylko trenują, na boiskach piłkarskich możemy oglądać zespół U-14 oraz seniorów.

Zespół seniorów w dość dziwnym meczu wywiózł tylko 1 punkt z Bodzanowa. Po początkowej dominacji i bramce strzelonej przez Gołębia w 32' chyba za szybko uwierzyliśmy w łatwe 3 punkty. Gospodarze szukali swoich szans w kontratakach i po jednym z nich w 37' doprowadzili do wyrównania po błędzie naszej drużyny. Taki wynik utrzymał się do końca I połowy.

Na początku drugiej połowy obraz gry nie zmienił się.. cały czas atakowaliśmy, mieliśmy przewagę oraz swoje sytuację do objęcia prowadzenia, jednak nic nie chciało wpaść do bramki Huraganu. Na domiar złego w 60' gospodarze po kontrataku zdobywają drugą bramkę i bardzo nieoczekiwanie obejmują prowadzenie. Od tego momentu gra przeniosła się już zupełnie na pole gry Huraganu, a czasami wręcz na pole karne, jednak bramka Huraganu była jakby zaczarowana. Marnowaliśmy seriami kolejne okazje, a nawet nie wykorzystaliśmy rzutu karnego... Dopiero w doliczonym czasie gry w 93 minucie wyrównującą bramkę zdobył Radek Petera. Tak więc wywozimy 1 punkt z Bodzanowa i trzeba się z tego cieszyć, patrząc na dzisiejszą naszą skuteczność.

Grupa U-14 rozegrała kolejne, tym razem na wyjeździe w Duninowie. Po zupełnie jednostronnym pojedynku pokonaliśmy Wisłę 5-0 (1-0)

Bramki zdobywali:

7' 0-1 Pankoś Kuba asysta Pokor; 50' 0-2 Litwin; 54' 0-3 Kacper Zaręba as Grzybek;  65' 0-4 Kali; 68 0-5 Kali

Skład: Szczepi (66 Wolin) - Stanik, Buła (36 Grzybek), Rafał, Patryk - Pankoś (57 Radek), Pokor, Bartek, Wiktor (62 Klaudio), Piszczu (36 Kacper) - Litwin (62 Kali).

Już za tydzień w niedzielę 16 listopada rozegramy ostatnią kolejkę. Najpierw o godz.11 Delta U-14 podejmie Zryw Bielsk, a następnie o godz. 13.00 seniorzy podejmą Kasztelan Białe Błoto. Są to bardzo ważne pojedynki, które zdecydują czy seniorzy zakończą rozgrywki na 1 lub 2 pozycji na półmetku rozgrywek, natomiast U-14 o pozostanie w rozgrywkach I ligi U-14.

Kibicu!!! Nie może Cię zabraknąć, BĄDŹ 12 ZAWODNIKIEM DELTY!!!